Wymarzona sylwetka w dniu ślubu

16
Styczeń
2016

e301cafa868ba064d33f060c695d224eDziś trochę inaczej niż zwykle. Zamiast inspiracji typowo ślubnych, czy weselnych, trochę porad dla przyszłych Panien Młodych, co zrobić, by dobrze wyglądać w dniu ślubu. W sukni ślubnej chcemy wyglądać jak najpiękniej. Niedawno pisałam o tym, że intensywny trening przed samym ślubem na niewiele się zda. Co więc zrobić, żeby naprawdę osiągnąć wymarzone efekty? Poniżej kilka porad, które – mam nadzieję – przydadzą się Pannom Młodym w osiągnięciu celu.

Ułóż plan – na początek zastanów się, ile zbędnych kilogramów chciałabyś zrzucić. Potem ustal racjonalny czas, który będzie Ci potrzebny, żeby to osiągnąć. Na przykład: 5 kg – 2 miesiące, 10 kg – 3-4 miesiące. Chudnij z głową i przede wszystkim zdrowo.

Pamiętaj o odpowiednim odżywianiu – trening połącz ze zdrową dietą. Kiedy jesz coraz mniej, twój metabolizm zaczyna zwalniać. Efekt? Waga przestaje spadać mimo ćwiczeń. I nie jedz „śmieci”. Dieta to 70% sukcesu.

Nie komplikuj na siłę – wcale nie potrzebujesz karnetu na siłownię, aby być w świetnej formie. Bieganie czy skakanka pozwalają spalić naprawdę sporo kalorii. Chociaż oczywiście członkostwo w klubie może być dodatkową motywacją 😉

Ćwicz całe ciało – nawet jeśli zależy Ci na poprawie tylko jednego elementu swojej sylwetki, nie rezygnuj z angażowania reszty mięśni. Dzięki temu przyśpieszysz metabolizm i spalisz więcej kalorii.

Pij wodę – ciało w ok. 60% składa się z wody. Im lepsze nawodnienie, tym większa aktywność komórek (także tych odpowiadających za utratę tłuszczu). Pamiętajcie tylko, że chodzi o wodę, a nie kaloryczne napoje z ogromną zawartością cukru.

(fot. harpersbazaar.com)

 

 • Kasienka

  Wszystko to stosowałam, piję wodę, dieta itd., ale jednak jak zapłacisz to jest motywacja i ze względu na to żeby kasa nie przepadła tak zrobiłam i kupiłam karnet będąc mocno sceptyczna. Tak zaczęła się moja przygoda z treningiem 36 minut w klubie w łomiankach. Teraz zadaję sobię pytanie „glupia czemu dopiero teraz!, trzeba było zacząć już dawno trening:-)

 • Love-Events

  Planujecie ślub? Nie wiecie, od czego zacząć? Nie macie czasu na organizację? Love Events jest dla Was. Dzięki pomocy konsultanta ślubnego ten najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie naprawdę wyjątkowy. Jednocześnie wszystko będzie się odbywało zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego projektu gwarantuje dobrą zabawę i najwyższą jakość usług.
 • O mnie

  Ukończyłam szkolenie w Akademii Konsultantów Ślubnych. Nie boję się wyzwań i łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Dbam o to, aby Para Młoda zawsze czuła się wyjątkowo. Przypilnuje każdego szczegółu, aby Wasz ślub był dopięty na ostatni guzik.
  Magdalena Sobolewska
  tel.: 662 039 999
 • Love Events - Konsultacje ślubne