Wesele w klimacie westernu

14
Luty
2016

Motyw przewodni wesela, to niekoniecznie kolor. Warto pomyśleć np. o wybraniu konkretnego stylu. Dziś przedstawiam kilka pomysłów na country wesele rodem z Dzikiego Zachodu.

Taki motyw może pojawić się zarówno w dodatkach i dekoracjach, jak i w stroju Państwa Młodych. Nieco krótsza suknia i kowbojskie buty albo kapelusz zamiast tradycyjnego welonu. U Pana Młodego również świetnie sprawdzi się kowbojski kapelusz w połączeniu ze skórzanymi butami i pasem.

Aby utrzymać przyjęcie w takim stylu warto też zadbać o odpowiednią oprawę muzyczną. Zespół grający na żywo zazwyczaj lepiej wpasuje się w country klimat. Trzeba tylko zawczasu ustalić odpowiedni repertuar :)

pinterestcountryoutfitter.com_

(fot. za: countryoutfitter.com)

country-wedding-attire

(fot. za: thecastlepromandbridal.com)

scott_gage_photography_stampede_shoot_191$!x900

(fot. Scott Gage Photography)

a6f99f5a5da4f8d6120a3a700f3cb856

(fot. za: CakesDecor.com)

McEwan_McEwan_Katherine_Rose_Photography_McEwanWedding145_low-590x393

McEwan_McEwan_Katherine_Rose_Photography_McEwanWedding274_low-590x393

McEwan_McEwan_Katherine_Rose_Photography_McEwanWedding78_low-590x393

McEwan_McEwan_Katherine_Rose_Photography_McEwanWedding59_low-590x393

(fot. za: rusticweddingchic.com – 4)

pinterestfashionmenow.blogspot.co_.uk_

(fot. za: fashionmenow.blogspot.com)

 • Love-Events

  Planujecie ślub? Nie wiecie, od czego zacząć? Nie macie czasu na organizację? Love Events jest dla Was. Dzięki pomocy konsultanta ślubnego ten najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie naprawdę wyjątkowy. Jednocześnie wszystko będzie się odbywało zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego projektu gwarantuje dobrą zabawę i najwyższą jakość usług.
 • O mnie

  Ukończyłam szkolenie w Akademii Konsultantów Ślubnych. Nie boję się wyzwań i łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Dbam o to, aby Para Młoda zawsze czuła się wyjątkowo. Przypilnuje każdego szczegółu, aby Wasz ślub był dopięty na ostatni guzik.
  Magdalena Sobolewska
  tel.: 662 039 999
 • Love Events - Konsultacje ślubne