Pomysły na ślubny manicure

05
Listopad
2016

Wśród ślubnych paznokci od lat króluje klasyczny french. Może warto jednak czymś się wyróżnić? Tradycjonalistki mogą postawić na delikatne kolory, np. paznokcie nude. Pięknie będą wyglądały także przeróżne pastele lub odrobina brokatu. A odważne Panny Młode mogą zaszaleć z kontrastem i kolorem. Poniżej kilka propozycji z Pinteresta. Oczywiście „frencza” też nie może zabraknąć 😉

 • Love-Events

  Planujecie ślub? Nie wiecie, od czego zacząć? Nie macie czasu na organizację? Love Events jest dla Was. Dzięki pomocy konsultanta ślubnego ten najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie naprawdę wyjątkowy. Jednocześnie wszystko będzie się odbywało zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego projektu gwarantuje dobrą zabawę i najwyższą jakość usług.
 • O mnie

  Ukończyłam szkolenie w Akademii Konsultantów Ślubnych. Nie boję się wyzwań i łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Dbam o to, aby Para Młoda zawsze czuła się wyjątkowo. Przypilnuje każdego szczegółu, aby Wasz ślub był dopięty na ostatni guzik.
  Magdalena Sobolewska
  tel.: 662 039 999
 • Love Events - Konsultacje ślubne