O mnie

DSC_0280-2

 

Magdalena Sobolewska

Postanowiłam zostać konsultantką ślubną, ponieważ pomaganie innym sprawia mi ogromną radość. Dążenie do tego, aby nasza wspólna wizja stała się rzeczywistością daje satysfakcję, której nie da się niczym zastąpić. Aby uporządkować swoją wiedzę na temat organizacji wesel ukończyłam też szkolenie w Akademii Konsultantów Ślubnych.

Pary Młode, które skorzystają z moich usług, mogą liczyć na to, że unikną wielu stresów związanych z organizacją tego ważnego dnia. Zadbam o to, aby Para Młoda zawsze czuła się wyjątkowo. Przypilnuję każdego szczegółu, aby Wasz ślub był dopięty na ostatni guzik.

Comments are closed.

 • Love-Events

  Planujecie ślub? Nie wiecie, od czego zacząć? Nie macie czasu na organizację? Love Events jest dla Was. Dzięki pomocy konsultanta ślubnego ten najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie naprawdę wyjątkowy. Jednocześnie wszystko będzie się odbywało zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego projektu gwarantuje dobrą zabawę i najwyższą jakość usług.
 • O mnie

  Ukończyłam szkolenie w Akademii Konsultantów Ślubnych. Nie boję się wyzwań i łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Dbam o to, aby Para Młoda zawsze czuła się wyjątkowo. Przypilnuje każdego szczegółu, aby Wasz ślub był dopięty na ostatni guzik.
  Magdalena Sobolewska
  tel.: 662 039 999
 • Love Events - Konsultacje ślubne