Motyw przewodni – perły

27
Luty
2016

Perły to przepiękny dodatek do kobiecego stroju, również do sukni ślubnej. Dlatego zamiast wierzyć w nieracjonalne przesądy, warto pomyśleć o dekoracjach z tym subtelnym minerałem. Perły będą świetnym motywem dla osób ceniących elegancję i tradycję. Można je wykorzystać nie tylko jako tradycyjną biżuterię. Gdzie zatem?

Suknia ślubna

W tym przypadku można postawić na delikatność, wybierając subtelny dodatek w postaci małego paska. Ale można też zaskoczyć całym perłowym gorsetem lub grubym sznurem przeplatającym się na plecach.

feedproxy.google-com

(fot. za feedproxy.google.com)

theweddingscoop-com

(fot. za theweddingscoop.com)

Bukiet

Z bukietem też można śmiało zaszaleć. Niektórzy wybierają wiązanki z samych pereł, ale pięknie wyglądają one z delikatnymi kwiatami. Można je na przykład wpleść pomiędzy kwiaty czy liście.

swannsoirees-com

(fot. za swannsoirees.com)

dodatki-i-dekoracje-z-pereł-dreamwedding.pl-2

(fot. za bridepop.com)

Tort

Najlepiej z perłowymi dodatkami sprawdzi się tort zdecydowanie w jasnych kolorach – biel, ecru, delikatny róż i pastele.

IntimateWeddings-com

(fot. za IntimateWeddings.com)

dodatki-i-dekoracje-z-pereł-dreamwedding.pl-7

(fot. za dreamwedding.pl)

Gdzie jeszcze na weselu mogą pojawić się perełki?

colincowieweddings-com

(fot. za colincowieweddings.com)

tulleandchantilly-com

(fot. za tulleandchantilly.com)

etsy-com-1

(fot. za etsy.com)

etsy-com-2

(fot. za etsy.com)

projectwedding-com

(fot. za projectwedding.com)

wantthatwedding-co-uk

(fot. za wantthatwedding.co.uk)

 • Love-Events

  Planujecie ślub? Nie wiecie, od czego zacząć? Nie macie czasu na organizację? Love Events jest dla Was. Dzięki pomocy konsultanta ślubnego ten najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie naprawdę wyjątkowy. Jednocześnie wszystko będzie się odbywało zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego projektu gwarantuje dobrą zabawę i najwyższą jakość usług.
 • O mnie

  Ukończyłam szkolenie w Akademii Konsultantów Ślubnych. Nie boję się wyzwań i łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Dbam o to, aby Para Młoda zawsze czuła się wyjątkowo. Przypilnuje każdego szczegółu, aby Wasz ślub był dopięty na ostatni guzik.
  Magdalena Sobolewska
  tel.: 662 039 999
 • Love Events - Konsultacje ślubne